• AKCE-70%    
  •  
  • Výprodej skladových zásob.   
https://www.lustrykristal.cz/vyprodej-az-70-c99/    
Platí pouze na skladové zásoby. Ostatní křišťálové lustry již není možno objednávat.    
Kvalita křišťálových lustrů od firmy Aldit je zaručena.
 

Kvalita křišťálových lustrů- celý výrobní proces pod naší kontrolou 

Mnoho výrobců slibuje zákazníkům kvalitu, ale většina nemůže tento slib dodržet. Proto, abychom my mohli tento slib splnit, vybudovali jsme výrobní kapacity maximálně nezávislé na kvalitě dodavatelů. Díky těmto výrobním možnostem dodáváme zákazníkům po celém světě originální české křišťálové  lustry (Bohemian chandeliers) v té nejvyšší kvalitě.

Sklo 

V naší továrně v Lučanech nad Nisou se již 130 let vyrábí sklo a křišťálové lustry, díky tradici sklářství a šikovnosti našich pracovníků se nám povedlo vyvinout unikátní technologie na výrobu velmi originálních designů  lustrových ramen a skleněných prvků do projektových svítidel. Tyto technologie jsou patentově chráněny.

Kovy 

V naší druhé továrně v Jablonci nad Nisou zpracováváme surovou mosaz od pečlivě vybraných dodavatelů. Všechno další důležité zpracování se nekopromisně provádí už pod naší kontrolou. Tvarování, broušení, leštění, lakování, kontrola kvality, vše je pod jednou střechou. Na naši montáž mosazných lustrů s křišťálovými ověsy se již dostávají pouze perfektní díly.

Povrchová úprava 

Povrchové úpravě kovů pro výrobu křišťálových lustrů věnujeme velkou pozornost, máme rozsáhlou škálu patin na mosazné lustry. Naše technologické oddělení vyvinulo originální patiny pro hladké povrchy na moderních kovových mosaznýchl ustrech. Kvalita našich vypalovacích laků je důsledně kontrolována a testována u nás i u našich zákazníků v zemích s velmi vlhkým a agresivním prostředím. Všechny křišťálové i mosazné lustry jsou bezpodmínečně lakovány pouze v naší společnosti.

Další díly 

Elektrodíly a spojovací materiál nakupujeme od pečlivě vybraných, certifikovaných evropských firem.

Design 

Designu našich svítidel a dalších výrobků je věnována velká péče. V našem designovém studiu máme odborníky, kteří s použitím 3D softwaru a znalosti současných trendů a tradičních českých svítidel vytvářejí křišťálový lustr, který zaujme současného zákazníka, ale přitom vycházejí z české tradice.

Projektová kovodílna 

Podle návrhu našich designerů vznikají v naší projektové kovodílně velké montury pro projektová svítidla do veřejných prostor hotelů, paláců a rezidenčních vil. Ve spojení s vlastní výrobou skla vznikají velmi originální svítící objekty.

Jsme hrdi na to, že nejsme montážní dílnou, ale výrobci křišťálových a mosazných lustrů. 

křišťálové lustry, křišťálové lampy křišťálový lustr preciosa kamenický šenov nový bor

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
Rychlé vyhledávání
Měna
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
© Křišťálový Lustr