Complaints form

Log In
 
 
 
 
 

Obchodní a záruční podmínky 

Objednání zboží a potvrzení objednávky 
 
Potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem do 24 hodin po obdržení Vaší objednávky. O odeslání objednaného zboží budete taktéž informováni e-mailem. V případě jakýchkoli změn a nesrovnalostí Vás budeme kontaktovat. Jestliže neobdržíte potvrzení objednávky, prosím kontaktujte nás e-mailem:
jankla@zwiebelmuster.cz nebo tel. 777142326.
 
Dodací termíny
 
Dodávky objednaného zboží jsou zajištovány do 21 pracovních dnů od potvrzení objednávky a zaplacení zboží. V případě, že objednané zboží je označeno jako na skladě, je expedováno do 5 dnů. V individuálních případech, zvláště u složitějších výrobků bude po odsouhlasení zákazníkem dohodnuta individuální lhůta pro dodání i platbu.
 
Zrušení objednávky 
 
Kupující má právo každou objednávku do 24 hodin bezplatně zrušit a to bez udání důvodu. Zrušení provede písemně. 
Při stornování objednávky uvedte Vašeho jméno a číslo objednávky. 
Uzavřením kupní smlouvy se rozumí písemné potvrzení objednávky prodávajícím na e-mail uvedený kupujícím v objednávce. 
Provozovatel obchodu ( firma JANNY PRIM sro,  ičo  26909502 Wolkerova 8 Jihlava 58601 ) je oprávněn jednostranně zrušit elektronickou objednávku zejména v těchto případech:
 
- vyprodání zboží na skladě,
- změna ceny od dodavatele
- nezaplacení zboží zákazníkem
 
 
Platba a dodání zboží 
 
Platné pro zasílání v rámci ČR
Možnosti platby:
- kartou
- osobní odběr
- platba na bankovní účet
 
Možnosti dodání zboží
 
- Balík Česká pošta poštovné 0,- 
 
- Osobní odběr na adrese:
 JANNY PRIM sro,  
 Jan Klaška 
 Chvalovice Hatě 183
 67123
 Tel 777142326 
                     
Záruky a reklamace:
 
Výměna či vrácení zboží 
 
Vrácené zboží má být nepoškozené, kompletní, v původním stavu a nesmí jevit známky neodborného užívání nebo opotřebování . V opačném případě si provozovatel vyhrazuje právo odečíst zákazníkovi odpovídající částku za náklady na opětovné uvedení zboží do prodeje. Při výměně/vrácení zboží kupující zašle zboží zpět doporučeně (nikoliv na dobírku) na adresu:
JANNY PRIM sro,   Jan Klaska, Chvalovice Hatě 183 , 67123. tel.777142326 
Zásilky odeslané na dobírku nebudou přijímány.Prosíme o uvedení Vašeho bankovního spojení pro vrácení peněz.
 
Vrácení zboží 
 
Zákazník má právo dle §53 odst. 6 a 7 občanského zákoníku zboží vyměnit nebo vrátit bez udání důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží.Společně se zpět zaslaným zbožím zašlete vždy jako doklad o koupi originál účet za zboží. Vrácení peněz proběhne vždy do 30 dnů od obdržení vráceného zboží. Při vrácení peněz poštovní poukázkou bude částka ponížena o 60,- Kč za poštovní služby. V případě odstoupení od smlouvy je zákazník povinnen odeslat zboží dodavateli nejpozději do 14 dnů od data odstoupení od smlouvy. V opačném případě je dodavatel oprávněn účtovat zákazníkovi jako smluvní pokutu částku ve výši 5% z hodnoty vráceného zboží za každý započatý den prodlení.
 
Reklamace zboží 
 
Případné reklamace jsou posuzovány individuálně a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen případné vady a poškození ohlásit prodávajícímu ihned po převzetí zboží. Za poškození způsobená přepravcem e-shop nezodpovídá. Na veškeré zboží je poskytována záruční doba v délce 24 měsíců pokud není stanoveno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. V případě reklamace odešlete zboží zpět na naši adresu společně s průvodním dopisem, kde bude uveden výčet reklamovaných vad. Po obdržení zboží a po kladném posouzení reklamace jej prodávající opraví nebo vymění za stejné zboží, v případě že již nebude k dispozici tak za jiný druh, na základě individuální dohody, nebo bude vrácena kupujícímu odpovídající částka za zboží předem dohodnutým způsobem. Případné reklamace budou vyřizovány bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího obdržení.
 
Na co se záruka nevztahuje
 
a) závady vzniklé běžným opotřebením
b) závady vzniklé nesprávným použitím výrobku.
 
Postup při reklamaci
1) informujte nás o reklamaci, e-mailem, nebo písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu e-shopu
 
"JANNY PRIM sro,  Jan Klaska, Chvalovice Hatě 183 , 67123. tel.777142326 "
 
3) do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu
4) přiložte doklad o koupi reklamovaného zboží v našem obchodě Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího převzetí naší firmou
 
Ochrana osobních údajů
Veškeré osobní údaje kupujícího jsou chráněny před zveřejněním a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. Jsou využity pouze pro vyřízení objednávky a pro účely komunikace se zákazníkem, mohou být předány třetí osobě pouze v případech souvisejících s objednávkou a jejím bezproblémovým vyřízením (např. předání přepravci a pod.). 
 
 
Prodej zajišťuje:
 
JANNY PRIM sro,  
ičo  26909502
Wolkerova 8
Jihlava
58601
 
 
Prodávající si vyhrazuje právo na změny obsahu Obchodních podmínek Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s výše uvedenými Obchodními podmínkami a nemá proti nim žádných výhra
 
Shopping cart

Shopping cart is empty

Last viewed items
  • So far you have not visited any goods.
Quick search
Currency

Indicative exchange rate:
EUR  (1 EUR) 24 Kč

Facebook
Complaints

For more information on the procedure of complaint, click on the link below: Complaints

 
© Křišťálový Lustr